1C:Enterprise nedir?

1C:Enteprise, şirketlerin operasyonel faaliyetlerini ve iş akışlarını otomatikleştirmeye yönelik yazılım mimarisi içeren bir iş uygulamaları geliştirme platformudur.

Platform ve uygulama farkı nedir?

1C:Enterprise yazılım geliştirme programı platform olarak tanımlanmaktadır. Bu platform üzerinde geliştirilen her yazılım, platformda çalışan bir uygulama işlevi görür.

Karmaşık süreçler de geliştirilebilir mi?

1C tarafından yayınlanan tüm uygulamalar açık kaynak kodludur. Bu sayede konfigürasyon üzerinde bir uzantı geliştirilerek istenilen tüm iş süreçleri uygulamaya dahil edilebilir.

Veritabanında ne kullanılıyor?

1C:Enterprise’ın Infobase adında kendine özgür bir veritabanı mevcut olmakla beraber MS SQL Server, PostreSQL, Oracle Database ve IBM Db2 arasından herhangi biri de desteklenir.

1C:Enterprise ve 1C:Drive farkı nedir?

1C:Drive, 1Ci firması tarafından 1C:Enterprise platformunda geliştirilmiş olan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik kapsamlı bir ERP uygulama konfigürasyonudur.

ERP uygulamaları mobilde çalışıyor mu?

1C:Enpterise platformunda yürütülen bir konfigürasyon Andorid ve iOS istemcilerde çalışmayı destekler. Ayrıca tüm tarayıcılar için web istemcisi de desteklenmektedir.

Low-code geliştirme yapılabiliyor mu?

1C:Enterprise oldukça kapsamlı bir low-code sistemi de barındırır. Bu low-code sistemi ile sadece küçük ve basit uygulamalar değil; aynı zamanda büyük ölçekli projeler de yapılabilir.

Erişim güvenliği nasıl sağlanıyor?

1C:Enterprise, nesne alanları düzeyine kadar kişiselleştirilmiş veri erişim yönetimi sağlar. İki faktörlü kimlik doğrulama ve biyometrik kimlik doğrulama da desteklenir.

İşletmeniz için bir danışman talep edin.

Bizi hemen arayın +90 (850) 309 74 41

*1C:Drive uygulaması üzerinde örnek vaka çalışmalarını deneyimleyin.